Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font size

+ -

Line height

+ -
Jasne
Ciemne
Sepia

[CD] Wygraj singiel z autografem od Kasi Moś!

Nie tylko wspaniałe wspomnienia pozostały mi z koncertu Kasi Moś w klubie Progresja. Czas więc rozpocząć kolejny konkurs!

Mając okazję zobaczyć się po raz kolejny z główną bohaterką tego wpisu, poprosiłem ją o podpisanie jej Eurowizyjnego singla który jest wyjątkową pamiątką tegorocznego Konkursu. Z racji tego, iż przed koncertem posiadałem już jeden egzemplarz – drugim mogę podzielić się z Wami. Dodatkowo w zestawie odnajdziecie też bardzo ładną pocztówkę. Co więc należy zrobić aby zdobyć pełen komplet bonusów rozdawanych dziennikarzom w Centrum Prasowym w Kijowie?

Nagrody do zdobycia w konkursie!

Kluczowym zadaniem jest odpowiedź na następujące pytanie: Od wykonania jakiej piosenki z debiutanckiego krążka Inspination rozpocząłby się kameralny występ Kasi którego widzem był(a)byś tylko Ty? Uzasadnij swój wybór!

Waszą odpowiedź opublikujcie pod tym stworzonym specjalnie na potrzeby konkursu wpisem [KLIK]. Co więcej upewnijcie się, ze spełniliście standardowe punkty regulaminu czyli:

  • Polubiliście fanpage Destination Eurovision,
  • Polubiliście i udostępniliście (tak aby był on „publiczny” a nie tylko dla znajomych) wpis konkursowy do którego link wstawiłem powyżej.

Liczę na Waszą kreatywność i od razu podkreślam, że głównym czynnikiem rozpatrywania atrakcyjności odpowiedzi nie będzie liczba reakcji jaką zgarnia komentarz. O pomoc w wybraniu zwycięzcy poproszę specjalne jury, tak aby z czystym sumieniem zaanonsować Wam ostateczny werdykt!

Na nadesłanie zgłoszeń macie równo siedem dni, czyli termin upływa 12 czerwca o godzinie 20:00. Życzę powodzenia!