Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font size

+ -

Line height

+ -
Jasne
Ciemne
Sepia

[#destinationagradza] Powalcz o przebojowy #forzapack

Już tylko dwa konkursy pozostały nam do zakończenia serii #destinationagradza. Od dzisiaj będziecie mieli okazję powalczyć o zestaw pełen muzycznej różnorodności!

Tak jak wspominaliśmy w dwóch poprzednich tekstach fakt, w jakiej kolejności będą rozdawane zestawy – pozostawimy ślepemu losowi. Seria rozpoczęła się więc od zakończonego dzisiaj konkursu o #soulpack, następnie zaś otworzyliśmy rywalizację o #hatspack [KLIK]. Właśnie o tę drugą paczkę możecie powalczyć przez dodatkowe dwa dni. Który zbiór gadżetów zostanie włączony w trzecią z rzędu rywalizację? Jak się okazuje, wybór padł na #forzapack. Tak jak poprzednio to robiliśmy – poniżej możecie odnaleźć parę informacji, dzięki którym mogliście się domyślić jakie upominki umieściliśmy w tym właśnie zestawie.

Teraz przyszedł czas na udzielnie wam konkretnych informacji o tym konkursie. Oto pełna zawartość #forzapack, trzeciego z czterech bogatych w suweniry konkursów o upominki z Centrum  Prasowego w ramach serii #destinationagradza.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w rywalizacji o te znakomite pamiątki? Oto wszystkie istotne wymagania:

  • Polub nasz oficjalny fanpage Facebook [KLIK];
  • Polub oraz udostępnij na swoim profilu (w trybie publicznym, tak aby mógł go zobaczyć każdy użytkownik) wpis, w którym informujemy o rozpoczęciu rywalizacji o #forzapack [KLIK];
  • Odpowiedz na pytanie konkursowe: Opera w Talinnie, Amfiteatr w Atenach i Ośrodek Kultury w Madrycie. Wyobraź sobie, że otrzymałe(a)ś zaproszenie do odwiedzenia jednego z tych miejsc, w towarzystwie reprezentanta danego kraju. Jaka propozycja byłaby dla Ciebie najatrakcyjniejsza i dlaczego? O co związanego z wykonywanym przez niego gatunkiem muzycznym zapytał(a)byś w pierwszej kolejności? Odpowiedź należy nadesłać na adres: kontakt@destinationeurovision.com.pl

Na spełnienie wszystkich warunków macie równo cztery dni. Oznacza to, iż ostateczny koniec przyjmowania zgłoszeń nastąpi: 5 czerwca, o godzinie 20:30. Ostateczne wyniki konkursu podamy na naszej stronie internetowej 9 czerwca o 20:00. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą po upłynięciu doby od podania rezultatu – zastrzegamy sobie prawo przekazania tytułu zwycięzcy drugiej w kolejności osobie!

Wszystkim czytelnikom życzymy tradycyjnie powodzenia i przypominamy, że już w niedzielę o 21:00 – startujemy z ostatnią rywalizacją… o #fuegopack! Miejcie więc oko na naszą stronę oraz social media!