Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font size

+ -

Line height

+ -
Jasne
Ciemne
Sepia

[WYNIKI] Poznaj wynik konkursu o #hatspack

Pierwszy zwycięzca serii #destinationagradza został już wyłoniony. Czas podzielić się informacją o drugim tryumfatorze!

Od 30 maja mogliście szukać jak najlepszej odpowiedzi na nasze pytanie konkursowe oraz zadbać o to,  aby spełnić wszystkie inne istotne warunki. Poniżej przypominamy jakie gadżety trafiły do tej paczki!

Z kolejnymi parunastoma zgłoszeniami zapoznałem się ponownie nie tylko ja, ale również zaproszony przeze mnie juror Robert Urban. Sylwetkę naszego redakcyjnego kolegi odświeżyliśmy wam na dobę przed zakończeniem przyjmowania waszych odpowiedzi. Oto ten wpis:

Nie zmienił się sposób podejmowania decyzji. Tak samo jak z Konradem w ramach oceny prac o #soulpack, wyłoniliśmy z Robertem trzy najlepsze naszym zdaniem zgłoszenia. Po krótkiej rozmowie zdaliśmy sobie sprawę, iż nasze typy są bardzo sobie bliskie i o zwycięstwie zadecydują detale!

Osobą, która wygrała zaciętą walkę o #hatspack jest Wiktoria Nowak! Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z nami, poprzez formularz znajdujący się na tej stronie lub wysłanie wiadomości na nasz oficjalny fanpage Facebook. UWAGA: Tak jak zaznaczaliśmy we wpisie konkursowym – jeśli nie doczekamy się odezwy w ciągu doby, zawartość paczki trafi do następnej w kolejności osoby!

A już za dwa dni poznacie rezultat waszej rywalizacji o #forzapack. Obserwujcie więc naszą stronę oraz social media!