Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font size

+ -

Line height

+ -
Jasne
Ciemne
Sepia

[WYNIKI] Czas na tryumfatora pojedynku o #forzapack

Już tylko dwa ogłoszenia do końca serii #destinationagradza. Dzisiaj informujemy o zwycięzcy trzeciego konkursu!

Od wieczoru wypadającego w dzień dziecka, mogliście szukać jak najlepszej odpowiedzi na nasze pytanie konkursowe oraz zadbać o to,  aby spełnić wszystkie inne istotne warunki. Poniżej przypominamy jaki pakiet rzeczy obejmował tę rywalizację!

Z kolejną serią parunastu zgłoszeń, zapoznał się obok mnie gościnny juror Paweł Wójcik. Sylwetkę naszego redakcyjnego kolegi odświeżyliśmy wam na dobę przed zakończeniem przyjmowania waszych odpowiedzi. Oto ten wpis:

Nie zmienił się sposób podejmowania decyzji. Tak samo jak z Konradem i Robertem w ramach oceny prac o #soulpack i #hatspack, wyłoniliśmy z Pawłem trzy najlepsze naszym zdaniem zgłoszenia. Podobnie jak w drugim konkursie, szybko osiągnięto konsensus co do najlepszej pracy. Warto jednak pochwalić wszystkich uczestników, za świetny poziom odpowiedzi!

Tym razem laurem zwycięzcy będzie mogła pochwalić się Agnieszka Bagińska! Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z nami, poprzez formularz znajdujący się na tej stronie lub wysłanie wiadomości na nasz oficjalny fanpage Facebook. UWAGA: Tak jak zaznaczaliśmy we wpisie konkursowym – jeśli nie doczekamy się odezwy w ciągu doby, zawartość paczki trafi do następnej w kolejności osoby!

A już w poniedziałek kończymy tegoroczne emocje, ogłoszeniem wyników konkursu o #fuegopack. Obserwujcie więc naszą stronę oraz social media!