Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font size

+ -

Line height

+ -
Jasne
Ciemne
Sepia

[WYNIKI] Znakomity #fuegopack powędruje do…

Wiersze, prozy, piosenki i rymowanki… wasza kreatywność w ramach ostatniego tegorocznego konkursu z serii #destinationagradza sięgnęła z zenitu. Czas poznać ostateczne wyniki!

Rywalizacja o ten zestaw rozpoczęła się 3 czerwca i na spełnienie wszystkich konkursowych warunków mieliście tak jak w przypadku poprzednich konkursów równe cztery dni. Poniżej przypominamy co znajduje się w tej paczce nagród:

Z blisko tuzinem zgłoszeń pomógł mi zapoznać się ostatni z zaproszonych przeze mnie jurorów – Maciek Mazański. Jego sylwetkę przybliżyliśmy w osobnym wpisie, który możecie podejrzeć poniżej:

Nie zmienił się sposób podejmowania decyzji. Tak samo jak z Konradem, Robertem i Pawłem w ramach oceny prac o #soulpack, #hatspack oraz #forzapack wyłoniliśmy z Maciejem trzy najlepsze naszym zdaniem zgłoszenia. Zadanie to było wybitnie trudne, gdyż jak wspomnieliśmy w nagłówku – pomysłowość waszych odpowiedzi była ogromna. W końcu po wydłużeniu naszych narad o dodatkową dobę dotarliśmy do wspólnej konkluzji!

Po ostateczny tryumf sięgnęła Marysia Gil! Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z nami, poprzez formularz znajdujący się na tej stronie lub wysłanie wiadomości na nasz oficjalny fanpage Facebook. UWAGA: Tak jak zaznaczaliśmy we wpisie konkursowym – jeśli nie doczekamy się odezwy w ciągu doby, zawartość paczki trafi do następnej w kolejności osoby!

Już niebawem opublikujemy krótki artykuł, w którym podsumujemy wszystkie liczby związane z #destinationagradza i przeczytacie zwycięskie prace. Obserwujcie więc naszą stronę!