Sans-serif

Aa

Serif

Aa

Font size

+ -

Line height

+ -
Jasne
Ciemne
Sepia

#destinationgliwice ► Wybierzcie faworyta czytelników Destination Eurovision!

Rozpoczynamy tydzień emocji związanych z Konkursem Piosenki Eurowizji Junior w Gliwicach! Czas abyście zdecydowali, który artysta zostanie przez was wyróżniony pamiątkowym dyplomem!

Przedstawiciele Destination Eurovision czyli duet Roksana Majewska i Sebastian Mnich, będą obecni przy wszystkich najważniejszych wydarzeniach związanych z tegoroczną edycją konkursu. Co za tym idzie, otrzymacie od nich ogromną liczbą materiałów zdobytych w Centrum Prasowym w Gliwicach oraz podczas Ceremonii Otwarcia w Katowicach. Za nim jednak to nastąpi, jesteśmy ciekawi waszych faworytów do tryumfu w niedzielnym finale!

Zagłosujcie w poniższej ankiecie, aby okazać wsparcie swoim ulubionym kompozycjom. Dysponujecie na początku pięcioma głosami i właśnie tyle, możecie rozdysponować poniżej.

Na oddanie swoich głosów macie równo 72 godziny, więc czas na podjęcie decyzji dobiegnie końca w środowy wieczór. Zwycięzca tej ankiety otrzyma 19 punktów, a każda pozycja w dół będzie równała się jednemu otrzymanemu oczku mniej. Wyniki tego głosowania zostaną zsumowane z waszymi kliknięciami w ankietach na naszym oficjalnym profilu Instagram. Sposób podsumowania waszych głosów będzie wyglądał tam dokładnie tak samo, więc każdy z artystów może zdobyć maksymalnie 38 punktów!

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia i czekamy na waszą decyzję!